ul. Płowiecka 1, 04-501 Warszawa

+48 (22) 515 44 55 info@isa-ndg.com

Praca w ISA

to stały rozwój przy innowacyjnych badaniach marketingowych oraz rozwojowych.

Dlaczego warto z nami pracować?
– Oferujemy pracę w firmie, która zapewnia rozwój w zakresie badań marketingowych i rozwojowych.

– Najważniejsza jest dla nas jakość wykonywanych projektów badawczych, a nie ich liczba.
– Realizujemy innowacyjne badania z zastosowaniem certyfikowanych urządzeń, których pracę poznasz będąc w naszym zespole.
– Słuchamy i doceniamy każdą opinię naszych Pracowników.
– Wspieramy i zachęcamy naszych Pracowników do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: RESEARCH ANALYST

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie analiz danych biometrycznych w oparciu o gotowe procedury, jak i poszukiwanie innowacyjnych narzędzi odpowiadających na problemy badawcze klientów,
– Wsparcie zespołu badań w procesach dotyczących realizacji badań,
– Dokumentowanie procesów i procedur dotyczących projektów badawczych,
– Udział lub samodzielne przygotowywanie analiz danych i raportów,
– Przygotowywanie wizualizacji danych przy pomocy dostępnych technik i narzędzi,
– Przygotowywanie i zgłaszanie innowacyjnych pomysłów na nowe materiały informacyjne oraz promocyjne na temat realizowanych badań.

Nasze oczekiwania:

– Doświadczenie w realizacji badań jakościowych (IDI) oraz w analizie wyników z użyciem metod statystycznych (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji badań neuromarketingowych),
– Znajomość i umiejętność projektowania modeli statystycznych,
– Znajomość technologii i języków programowania: R, Matlab lub Python,
– Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, PowerPoint,
– Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie Upper Intermediate,
– Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły,
– Efektywna komunikacja, koordynacja pracy i umiejętność znajdowania rozwiązań,
– Chęć poszerzania swojej wiedzy o nowe metody analizy danych,
– Mile widziana znajomość programów do wizualizacji danych i tworzenia infografik.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
– Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wiedzy na temat niestandardowych metod badań marketingowych i rozwojowych.
– Miłą atmosferę w młodym i zaangażowanym zespole.
– Zespołową grę w koszykówkę w poniedziałki rano.
– Korzystanie z game room/chill room w godzinach pracy.
– Dużą autonomię pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: info@isa-ndg.com do 21 lipca.
W temacie wiadomości prosimy wpisać – ,,Aplikacja: ISA 10/10’’.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.